FunTech Teknoloji
ANA SAYFA ÜRÜNLER YAZILIM TEKNOLOJİMİZ HAKKIMIZDA SSS BLOG İLETİŞİM
FunTech Teknoloji
ANA SAYFA ÜRÜNLER YAZILIM TEKNOLOJİMİZ
HAKKIMIZDA SSS BLOG İLETİŞİM

YAZILIM


Laser Tag ve imal ettiğimiz diğer endüstriel ürünlerden edindiğimiz tecrübeleri harmanlayıp bu programda birleştirdik.
Sonuç olarak son derece kullanımı basit fakat bir o kadar detaylı bir yazılım ortaya çıktı.
Yazılım mühendislerimiz programı geliştirirken basit ve anlaşılır olması için özenle çalıştılar. Kullanıcı dostu arayüzümüz oyun öncesi ve oyun sonrasındaki boşa geçen zamanları en düşük seviyede tutup işletmenizin en yüksek karı elde etmesi için programlandı.

Android Apple Windows

ONLINE MUHASEBE TAKİP

Laser Tag işletme sahiplerinin en önem verdiği özelliklerden biri de muhasebe takip sistemidir. Her zaman işletmenizin başında duramayabilirsiniz. Günün, haftanın, ayın ya da belirlenen bir tarih aralığının hasılatını hesaplamak için en doğru veri serverımıza kaydedilen rapor sayfalarındadır. Personellerinizi başka hiç bir programa gerek kalmadan takip edebilirsiniz.

GEÇMİŞ OYUN SİMÜLASYONU

Oynanan her oyunda oyuncu adlarını, puanlarını, oyun senaryolarını, sürelerini ve bunun gibi birçok bilgiyi kaydediyoruz. Daha sonra o oyunun simülasyonunu yapmak ve oyunculara göstermek istediğinizde sanki oyunu tekrar oynuyormuş gibi ekrana yansıtabilirsiniz.

RANDEVU GİRİŞİ

Yazılımımız hiçbir müşteriyi bekletmemek ve işletmeye en fazla karı elde ettirmek için tasarlandı. Laser Tag sahanızda o anda oyun varsa sıradaki müşterileri bekletmemek için bilgilerini alabilir, senaryo ve süre gibi bilgileri girebilirsiniz. Hatta ileri tarihe randevular hazırlayıp sonrasında tek tuşla oyunu başlatabilirsiniz.

EKİPMAN TEST ÖZELLİĞİ

Ekipmanlarımız bir çok teknolojik ürünün birleşmesinden oluşmaktadır. IR alıcı/vericiler, ledler, ekranlar, butonlar, motorlar, sensörler, hoparlörler vb. Bu komponentlerin herhangi biri vazifesini doğru yapmadığında oyundan istenilen verim alınamaz. Yazılımızda bulunan "teşhis" özelliğiyle her bir bileşeni test edebilirsiniz.

DOĞUM GÜNÜ KUTLAMA ÖZELLİĞİ

Laser Tag oyunu doğum günlerinde grupların en çok tercih ettiği aktivitelerden biridir. Bu en mutlu gününde doğum günü sahibine bir sürprizde siz yapmak ister misiniz? Oyunu 30 saniye durdurabilir, bütün silahlara "mutlu yıllar asker" mesajı gönderebilir, animasyonlarla beraber mutlu yıllar müziğiyle müşterilerinize unutulmaz bir doğum günü yaşatabilirsiniz.

PDF SKOR ÇIKTISI

Her oyuncu oyun sonrasında performansını değerlendirmek ister. Oyun bittikten sonra yazılımımız sayesinde otomatik ya da manuel olarak yazdırılan skor çıktıları hem oyuncuların yanlarından götürüp saklayabileceği bir hatıra, hemde işletmeniz için bir reklam materyalidir. Çıktılarda Laser Tag sahanızın logosu, adresi, mesajı, oyun ve oyuncu bilgileri detaylı bir şekilde yer alır. Aynı şekilde bu çıktılar bilgisayarınıza PDF olarak da kaydedilir.

140 OYUNCU DESTEĞİ

İşletmenizin yakalayacağı başarı ileride daha büyük bir alana ya da daha fazla ekipmana sahip olmanızı gerektirebilir. Standart sistemimiz 150 oyuncuya kadar destekler.

6 TAKIM DESTEĞİ

Oyuncular kırmızı, mavi, sarı, yeşil, mor ve turkuaz renklerinden istediğini seçip takımını kurabilir. Geleneksel laser tag oyunları 2 takım arasında gerçekleşsede 3. hatta 4. takımıda oyuna dahil edebilirsiniz.

KLON PROGRAM ENGELLEME

Güvenliğiniz bizim için de önemli. Yazılımımız kötü niyetli kişiler tarafından kopyalansa bile sizin izin verdiğiniz bilgisayar, tablet veya telefon dışında başka bir cihazda çalışmaz.

DMX IŞIK, SİS MAKİNESİ

Funtech olarak laser tag saha yönetimini mümkün olduğunca basit kılmak için çalışıyoruz. Yazılımımıza ek ekipmanlarla saha içerisindeki ışıkları ve sis makinalarını senaryonun belirli sürelerinde otomatik olarak çalıştırıp personelinizin yükünü azaltabilirsiniz. Öyle ki tek personelle bile artık laser tag sahanızı yönetmek mümkün.

İKİNCİL SKOR EKRANI

Oyunu yöneten bilgisayarınıza bağlı ikincil bir ekranda, ya da başka bir bilgisayar ekranından skor ekranını yansıtabilirsiniz. Bu özellik sayesinde kafeteryanızda bekleyen diğer müşterilerinizi eğlendirebilir, işletmenize yeni müşteriler çekebilirsiniz.

MP3 MÜZİK LİSTESİ

Kendi müzik listenizi oluşturabilir, oyun esnasında otomatik olarak çaldırabilirsiniz. Müşteri kitlenizin beğendiğini düşündüğünüz mp3 müziklerinden oluşan listeyi oyunun başlangıcında otomatik olarak çalıştırıp oyun sonunda da durdurabilirsiniz.

GÜNCELLEMELER


Funtech olarak bizler sürekli daha iyisi için çalışıyoruz. Yazılımlarımız sizlerden gelen geri bildirimlerle ve teknolojik gelişmelerle doğru orantılı olarak sürekli güncelleniyor. Bu güncellemeler için ne şimdi, ne de gelecekte hiçbir ücret talep etmiyoruz.