FunTech Teknoloji
FunTech Teknoloji
Xcalibur Rear Case
Xcalibur Rear Case Xcalibur Fiber Optic
Xcalibur Rear Case
Xcalibur

ERGONOMİK TASARIM


7’den 70’e sloganıyla her yaştan oyuncular hedef kitlemiz.

Yeleklerimizde bu hedefe göre dizayn edildi. En küçük oyunculara bile rahatlıkla giydirilebilen yelekler yan taraflarında bulunan ayar kayışlarıyla büyük oyunculara da giydirilebilir. Vücuda tam oturan yapısıyla normal bir yelek giyermiş gibi aynı konforu hissedeceksiniz.

RAHAT & HİJYENİK


Xcalibur Pad

Ekipmanlarımızın tümü size keyifli ve güvenli bir oyun sunmak için tasarlandı.

Yeleklerin sahip olduğu elektronik kartları muhafaza eden ve sert plastikten üretilen parçalar oyuncuların düşme ve çarpmalar sonucu yaralanmaması için yumuşak pedlerle koruma altına alındı.

Bu pedler nefes alan astarlarla kaplıdır ve sahip olduğu velcro bantlarla kolayca sökülüp yıkanabilir.

FİBEROPTİK YAN AYDINLATMALAR


Kapalı alanlarda oynanan Laser Tag oyunlarında en büyük sıkıntılardan biri de ateş etmeden önce karşınızdaki oyuncunun hangi takımdan olduğunu anlamaktır.

Uzun zamandan beri tüm Laser Tag üreticileri oyun esnasında yanıp sönen LED teknolojisini kullanmaktadır. Bu Led'ler ilk bakışta çok albenili dursada oyun esnasında çok fazla ışık yaydığından oyuncunun saklandığı yeri belli eder.

Hem karşınızdaki oyuncunun hangi takımdan olduğunu gösterecek hem de çok fazla ışık yayarak oyunun konforunu bozmayacak “fiberoptik ışık” teknolojisini Laser Tag yeleklerinde ilk kullanan firmayız.

Bunu yaparken yeleklerin işlevsel olmasının yanında şık bir görünümü olması da diğer hedefimizdi.

Axe Laser Tag
Axe Laser Tag Battery

6.800 mAh

LITHIUM ION PİL


Elektronik aletlerin en önemli bileşenlerinden biri de pilleridir. Piller oyun sürenizi, oyun kalitenizi ve laser tag silahlarınızın yaşam döngüsünü doğrudan etkiler.

Bunun bilincinde olarak ekipmanlarımızın tümünde Panasonic marka lithium ion piller kullanıyoruz.

6.800 mAh gücündeki pillerimiz herhangi bir arızaya ve kısa devreye karşı güvenlik çipleriyle koruma altındadır.

Lithium Ion Pillerin Avantajları

48 saate varan oyun süresi,

Pilin boşalması beklenmeden şarj edilebilmesi,

Sürekli şarjda olsa bile pilin zarar görmemesi,

NiCd ve NiCad pillerle kıyaslandığında hafifliği,

Uzun süre pilin şarjını koruması,

Uzun ömürlü olması.Wi-Fi

Silahlar ve yelekler arasında kablo bağlantısı yoktur. Haberleşme anlık olarak gerçekleşir. Bilgisayar atılan her mermiyi, vurulan her oyuncuyu anında skor ekranında gösterir.

YELEK SİLAH EŞLEŞMESİ

Yelek ve silahların kablosuz oluşunun getirdiği bir diğer avantaj ise istediğiniz silahı ve yeleği eşleştirebilmeniz. Bunu yapmak için silahı yeleğe yaklaştırmanız yeterli.

PRATİK ON/OFF

Yelekleri açmak için arka kısımda bulunan butona bir kez basmanız yeterlidir. Yelekler otomatik olarak bekleme durumuna geçer ve bilgisayardan gelecek olan komutları bekler. Eğer yelek oyuna dahil edilmezse bir süre sonra otomatik olarak kapanır. Bu süre bilgisayar programından ayarlanabilir. Oyun bitiminde tüm yelekler otomatik olarak kapanır. Açık kalan yelek var mı diye endişe etmenize gerek kalmaz.

ERGONOMİK TASARIM

7’den 70’e sloganıyla her yaştan oyuncular hedef kitlemiz. Yeleklerimizde bu hedefe göre dizayn edildi. En küçük oyunculara bile rahatlıkla giydirilebilen yelekler yan taraflarında bulunan ayar kayışlarıyla büyük oyunculara da giydirilebilir. Vücuda tam oturan yapısıyla normal bir yelek giyermiş gibi aynı konforu hissedeceksiniz.

HAPTIC FEEDBACK

Çoğu laser tag oyuncusu yeleklerin içinde gelişi güzel sallanan titreşim motorlarına aşınadır. Fakat haptic feedback bundan çok daha fazlasıdır. Oyuncunun silah ve yelekle olan iletişimindeki görsel ve işitsel zenginliği mümkün olduğunca fazla dokunsal olarak da yaşatmak istedik. Vurulmanızda, oyun dışı kalmanızda, radyasyona maruz kalmanızda kısacası her farklı aksiyonda farklı bir titreşim şekli hissedersiniz.

FİBEROPTİK YAN AYDINLATMALAR

Kapalı alanlarda oynanan laser tag oyunlarında en büyük sıkıntılardan biri de ateş etmeden önce karşınızdaki oyuncunun hangi takımdan olduğunu anlamaktır. Uzun zamandan beri tüm lasertag üreticileri oyun esnasında yanıp sönen LED teknolojisini kullanmaktadır. Bu ledler ilk başlarda çok albenili dursada oyun esnasında çok fazla ışık yaydığından oyuncunun saklandığı yeri belli eder. Hem takımını belli edecek hem de çok fazla ışık yayarak oyuncuların konforunu bozmayacak “fiberoptik ışık” teknolojisini laser tag yeleklerinde ilk kullanan firmayız. Bunu yaparken yeleklerin işlevsel olmasının yanında şık bir görünümü olması da diğer hedefimizdi.

GÜVENLİK PEDLERİ

Ekipmanlarımızın tümü size keyifli ve güvenli bir oyun sunmak için tasarlandı. Yeleklerin sahip olduğu elektronik kartları muhafaza eden ve sert plastikten üretilen parçalar oyuncuların düşme ve çarpmalar sonucu yaralanmaması için yumuşak pedlerle koruma altına alındı. Bu pedler nefes alan astarlarla kaplıdır ve sahip olduğu velcro bantlarla kolayca sökülüp yıkanabilir.

MANYETİK ŞARJ KABLOLARI

Manyetik şarj kablolarımızla ekipmanlarınızı şarj etmek artık çok daha pratik. Yorucu geçen bir günün sonunda ekipmanları şarj etmek sıkıcı bir hal alabilir. Diğer bir sıkıcı konu ise müşterilerinizin şarjda unutulan aleti alırken kabloya ya da ekipmana hasar vermesidir. 2 metre uzunluğundaki manyetik uçlu kablolarımızla bir daha soket arızası yaşamayacağınızı garanti ederiz.

TEKLİF İSTE

SİZE UYGUN TEKLİFLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


BİZİ ARAYIN
+90 212 438 1272
+90 532 585 3490

ADRESİMİZ
Funtech Teknoloji Ürünleri
İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Oruçreis Mahallesi Vali Cad. No: 108
Kat: 7 448-449-450-451
Esenler, İstanbul, Türkiye

E-POSTAMIZ
info@funtech.com.tr

0
0
0
0