FunTech Teknoloji
ANA SAYFA ÜRÜNLER YAZILIM TEKNOLOJİMİZ HAKKIMIZDA SSS BLOG İLETİŞİM
FunTech Teknoloji
ANA SAYFA ÜRÜNLER YAZILIM TEKNOLOJİMİZ
HAKKIMIZDA SSS BLOG İLETİŞİM
Gururumuz Axe
Yerli Üretim

TASARIMINDAN YAZILIMINA TÜRK MÜHENDİSLİĞİNİN ÜRÜNÜDÜR

Gururumuz Axe

TASARIM

EN İYİ TASARIM

Tasarımlarımızın şuan ki noktaya gelmesi uzun ve zahmetli bir süreçti. En iyisi olduğumuzu idda ediyoruz fakat bu araştırma ve geliştirmeyi bırakacağımız anlamına gelmiyor. Hergün ofisimize yeni fikirlerle geliyoruz ve işimizi severek yapıyoruz. Ürünlerimizin hiçbiri için "daha iyisi olamaz" demiyoruz. Bir ürün geliştirirken sadece kendi fikirlerimize saplanıp kalmıyoruz. Rakip firmaların ürünleriyle kendi ürünlerimizi kıyaslıyoruz. Daha da önemlisi müşterilerimizden gelen fikirleri dinliyoruz. "Kötü fikir yoktur" ilkesiyle her fikre açığız.

Ürünlerimizi oluşturan komponentlerin tümü Türkiye'den temin edilip son ürün haline geliyor. Üretimin her aşamasında komponentler defalarca test ediliyor ve müşteriye bu şekilde ulaşıyor.

Yeni Fikirler

GÖMÜLÜ

GÖMÜLÜ YAZILIM

Elektronik bir aletin komponentleri ürünün vücudunu oluşturuyorsa gömülü yazılım da kesinlikle bu ürünün ruhudur. Ürünlerimizde kullanılan ARM CORTEX ve DUAL CORE mikro işlemciler günümüzde satılan akıllı cihazların neredeyse %98'inde yer almaktadır. Güvenirliliği askeri teknolojiler tarafından da onaylanan bu sistemlerin yazılımları da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Gömülü Yazılım

YAZILIM

HER PLATFORMDA ÇALIŞAN YAZILIM

C,C++,C#,JAVA SCRIPT, REACTJS gibi popüler yazılımlara olan ilgimiz sayesinde öğrendiklerimiz, bir ürünün kullanıcı arayüzünü oluştururken neredeyse bize her türlü imkanı sağlamaktadır. Her platformda çalışacak şekilde tasarlanmış olan basit kullanıcı arayüzümüz için 3 dakikalık bir eğitim yeterlidir.

Yazılım

KABLOSUZ

KABLOSUZ TEKNOLOJİ

Sürekli kopan ve dolanan kablolardan bizde çok sıkıldık. Tüfek ve yelek arasındaki haberleşme artık daha hızlı ve kablosuz.
Oyun istatistikleri ve oyuncuların enerji, sıralama ve puan gibi önemli bilgileri yazılımımız sayesinde anlık olarak skor ekranına aktarılır. Silah ve yeleğin yanı sıra diğer ekipmanlarımızın tümü kablosuz teknolojimiz sayesinde sizi saha içi kablolama yükünden kurtarır.

Kablosuz Teknoloji

DAYANIKLI

DAYANIKLI TASARIM

Tasarımımız darbelerden kaynaklanan arızaların tümünü önlemek için defalarca yapılan testlerin sayesinde son halini aldı. Silahın ve yeleğin anakartları şok emici aparatlar sayesinde darbelere daha dayanıklı hale getirildi. Endüstride kullanılan en dayanıklı hammaddelerden biri olan polikarbonat, enjeksiyon baskı tekniğiyle darbelere karşı dayanıklılığı arttırılırken görünüm olarak da gerçekçi yapıyı korumaktadır.

Dayanıklı Tasarım

DÜŞÜK PİL


DÜŞÜK PİL TÜKETİMİ

Kullanılan komponentlerin tümü eski sistemlerin aksine düşük enerjiye ihtiyaç duyar ve daha verimli çalışırlar. Her ne kadar kullandığımız piller 10.200 mAh gibi yüksek bir güce sahip olsada enerji tüketimi mümkün olduğunca düşük tutulmuştur. Bu sebepten en yoğun günlerde bile 2 gün üst üste hiç şarj edilmeden ekipmanlar çalışmaya devam eder.

Düşük Pil Tüketimi