FunTech Teknoloji
ANA SAYFA ÜRÜNLER YAZILIM TEKNOLOJİMİZ HAKKIMIZDA SSS BLOG İLETİŞİM
FunTech Teknoloji
ANA SAYFA ÜRÜNLER YAZILIM TEKNOLOJİMİZ
HAKKIMIZDA SSS BLOG İLETİŞİM

SIKÇA SORULAN SORULARA VERİLEN SAMİMİ CEVAPLARLaser Tag oyununun hedef kitlesi kimlerdir?

Doğum günü grupları, şirket grupları, aileler ve arkadaş grupları, çocuk oyun alanları mevcutsa çocuk grupları. Bu grupların yaşı ve demografisi bulunduğunuz yere göre değişkenlik gösterecektir.

Laser Tag oyununda yaş sınırı var mıdır?

Yaş sınırı olmamakla birlikte pratik olarak 7 yaş ve üzeri herkesin rahatça oynayabileceği bir oyundur.

FunTech'den satın aldığım ürünlerle açık alanda da oynayabilir miyim?

Ürünlerimizi açık alanda da (outdoor) kapalı alanda da (indoor) kullanabilirsiniz. Hibrit yapısı sayesinde hiçbir modifikasyona gerek kalmadan yalnızca programdan yapacağınız değişiklikle bu mümkündür. Fakat ürünlerimizi yalnızca açık alanda kullanmak isterseniz vuruş gücünü maksimuma çıkarmak için imalat esnasında optik ayarı buna göre yapabiliriz.

Teklif edilen paketler haricinde farklı sayıda silah ya da yelek almak mümkün mü?

Elbette yelek ve silah sayısı eşit olmak zorunda değildir. Yedek silah ya da yelek alabilirsiniz.

Laser Tag ekipmanlarımın onarımını kendim yapabilir miyim?

Ekipmanlarımız arıza ve yenileme söz konusu olduğunda mümkün olduğunca hızlı aksiyon alınabilmesi için özel olarak tasarlandı. Ürünlerde kullanılan vidaların hepsi tek bir anahtar türüyle açılmaktadır. Montaj yapılırken hiçbir yerde pres ya da yapıştırma tekniği kullanılmamıştır. Bütün komponentler soketlidir ve sökülüp takılabilir. Bu sebepten bir parçanın değişmesi gerektiğinde bunu sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünü satın aldığınızda beraberinde ücretsiz olarak bazı yedek parçalarda verilir. Ürünlerimiz iki yıl garantili olmakla beraber ücretsiz onarım içinde bize gönderebilirsiniz.

Laser Tag ekipmanları ne kadar sürede şarj olur ve şarj ne kadar süre dayanır?

Silahlarımızda 10.200 mAH, yeleklerde 6.800 mAH li-ion piller standar olarak gelir. Türünün en yüksek kapasitesine sahip bu piller tamamen deşarj olsa bile 6 saat gibi kısa bir sürede tekrar tam olarak doldurulabilir. Oyun süresi tam dolu pille ortalama 48 saat sürmektedir fakat bu süre oyunun şiddetine azalıp artabilir.

En fazla kaç kişi bu oyunu oynayabilir?

FunTech bu anlamda en iyisidir ve aynı sahada toplam 150 oyuncuya kadar destekler.

Laser Tag işletmesi kurmak istiyorum ne kadarlık bir alana ihtiyacım var?

Bunun için belirlenmiş asgari bir oran olmamakla beraber tecrübemize göre oyun alanı en az 200 m2 olmalıdır. Ayrıca silah ve yelekler için askılık alanı, içecek satışı için bir bar ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurursak minimum 250 m2 bir alan başlamanız için yeterlidir.

Laser Tag kurulumunu siz mi yapıyorsunuz?

Ürünlerimiz fişi tak ve çalıştır prensibiyle üretilmiştir. Yazılım için gereken kurulum uzak masaüstü bağlantısı ile yapılarak çalışır hale getirilebilir.

Laser Tag arenası için sis makinası ne kadar önemli?

Sis makinası olmazsa olmaz bir ekipman değildir ancak sahada sis lazer ışıkları ile birleşince çok etkili bir efekt yaptığından oyuncuların tümü tarafından beğenilmektedir. Fakat astım hastaları için önerilmez.

Neler garanti dahilindedir ve garanti ne kadar süre geçerlidir?

Garanti, ürünler kullanılmaya başladıktan sonra 2 yıl boyunca geçerlidir. Garantiye dahil olmayan parçalar yalnızca şarj adaptörleri ve kablolarıdır. Hiçbir ürünün garantisi kullanım hatası sebebiyle bozulmaz. Satın aldığınız ürün tamamiyle sizin malınız olur ve içini açmak, parça değiştirmek gibi sebepler garantiyi bozmaz. Yalnızca kasıtlı olarak verilen bir zarar tespit edilirse parça fiyatı talep edilir, değişim ücretsiz olarak yapılır.

LASER TAG GERÇEKLERİ