FunTech Teknoloji
FunTech Teknoloji
ANA SAYFA ÜRÜNLER YAZILIM TEKNOLOJİMİZ

HAKKIMIZDA


Temelleri 2012 yılında bir evin garajında atılan firmamız 2013 yılında birkaç melek yatırımcının desteğiyle Funtech Teknoloji Ürünleri İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd Şti adı altında kuruldu.

Eğlence ve teknoloji anlamına gelen fun & technology’nin kısaltması olan FunTech, hobilerini meslek edinmiş ekibiyle teknolojik oyuncaklar üreterek sektöre atıldı. Laser tag bu oyuncakların ilkiydi. İlerleyen yıllarda teknolojik yeniliklerle ve müşteri ihtiyaçlarının yön vermesiyle ürettiğimiz laser tag ekipmanları yalnızca bir oyuncak olmaktan çıktı ve askeri tatbikatlarda kullanılan laser tag silahlarının çok ötesine geçti.

2013-2014-2015-2016 yılllarında üst üste katıldığımız Atrax eğlence fuarında ekipmanlarımızı sergiledik. Bu yıllarda bağlantı kurduğumuz diğer firmalarla iş birliği içine girip teknolojik danışmanlık ve tasarım konularında birçok çözüm sunduk.

Funtech olarak biz, bugünün ihtiyaçlarına odaklanıp yarını keşfederek, tasarım yazılım ve donanım konularında inovatif çözümler yaratan bir firmayız.

ISO9001 Sertifikası ISO14001 Sertifikası ISO18001 Sertifikası