Dünya’nın en büyük kapalı alan Laser tag sahası Ankara’da açıldı!

Dünya’nın en büyük kapalı alan Laser Tag sahası Türkiye’de!

5.000 metrekare kapalı alanla Dünya’nın en büyük laser tag arenası başkentimiz Ankara’da açıldı. Ankapark adıyla da bilinen “Wonderland Eurasia” tema parkına kurulu arena genç-yaşlı tüm ziyaretçilerine hizmet veriyor. Bilinen en büyük arenadan 2,5 kat daha büyük olan bu arenada kullanılan tüm ekipmanların ve yazılımın temininde firmamız Funtech Teknoloji Ürünleri’nin seçilmiş olması bizim için ayrıca bir gurur kaynağıdır.

3 katlı savaş alanı

3.000 metrekare zemin kata sahip savaş alanına ek olarak 2 katı daha bulunan arenanın içinde half-life, counter strike, battlefield gibi popülerliği hala süren oyunların atmosferi yansıtılmış. Alanın büyüklüğü ve ferahlığı kullanılan dekorların gerçekçiliğiyle birleşince size yepyeni bir laser tag deneyimi sunuyor.

Aynı sahada 4 takım, 80 oyuncu!

En gelişmiş laser tag sisteminin kullanıldığı bu saha aynı anda 80 oyuncuya hizmet verebilmekte. Takım halinde ya da bireysel olarak oynayabileceğiniz senaryolar, elektroşok özellikli senaryolar, bayrak senaryoları gibi herhangi bir senaryoyu seçip bu futuristik sahada inanılmaz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Zengin ekipman çeşitleri.

Drone kameralar, interaktif LED base’ler, M34 makinalı tüfekler, lazer tuzaklar ve yeni nesil laser tag tüfeği AXE! En zengin ekipmanları bu saha da bulacaksınız.

Saha içeriği ;

  • 80 adet Axe laser tag tüfeği,
  • 10 adet drone ,
  • 10 adet M34 makinalı tüfek,
  • 40 adet interaktif LED base,
  • 2 adet laser tuzak.