FunTech Teknoloji
FunTech Teknoloji
Axe
Axe Laser Tag

ÖZELLİK ZENGİNİ
YENİ NESİL
LASER TAG
SİLAHI

Axe Laser Tag Arka Plan

RENKLİ EKRAN


Piksellerden arındırılmış yeni ekranımızla oyun daha anlaşılır hale geldi. Oyuncular artık skorunu ve başarı sıralamasını gerçek zamanlı olarak tüfeklerinin ekranlarından görebilir. Yüksek hızlı Wi-Fi haberleşme yapan yeni nesil laser tag tüfeklerimiz anlık olarak bu bilgileri hem tüfek ekranına hem de saha içindeki ve dışındaki skor ekranlarına aynı anda yansıtır. Haberleşme o kadar hızlı ve pürüzsüz bir şekilde gerçekleşirki hiçbir bilgi kaybı yaşanmaz.

Ergonomik dizaynı sayesinde bütün bilgiler hep göz önündedir. Oyundan hiç kopmadan ve oyun bitimini beklemeden sıralamada kaçıncı olduğunuzu görürsünüz.

MANYETİK ŞARJ


Manyetik şarj kablolarımızla ekipmanlarımızı şarj etmek artık çok daha pratik.

Yorucu geçen bir günün sonunda ekipmanları şarj etmek sıkıcı bir hal alabilir. Diğer sıkıcı konu ise müşterilerinizin şarjda unutulan ürünü alırken kabloya veya ekipmana zarar vermesidir. 2 metre uzunluğundaki manyetik uçlu kablolarımızla bir daha soket arızası yaşamayacağınızı garanti ederiz.

Pratik, Güvenli, Dayanıklı

Axe Laser Tag Arka Şarj

HAREKETLİ EL KUNDAĞI


Adrenalin dolu geçen bir laser tag oyununda merminiz bitince ilk ne yaparsınız?

Silahın sağında ya da solunda bir buton mu ararsınız yoksa el kundağını mı çekersiniz?

AXE'de bulunan el kundağı sayesinde şarjör doldurmak hem daha eğlenceli hem de daha pratik.

Axe Laser Tag
Axe Laser Tag El Kundağı
Axe Laser Tag Battery

10.200 mAh

LITHIUM ION PİL


Elektronik aletlerin en önemli bileşenlerinden biri de pilleridir. Piller oyun sürenizi, oyun kalitenizi ve laser tag silahlarınızın yaşam döngüsünü doğrudan etkiler.

Bunun bilincinde olarak ekipmanlarımızın tümünde Panasonic marka lithium ion piller kullanıyoruz.

10.200 mAh gücündeki pillerimiz herhangi bir arızaya ve kısa devreye karşı güvenlik çipleriyle koruma altındadır.

Lithium Ion Pillerin Avantajları

48 saate varan oyun süresi,

Pilin boşalması beklenmeden şarj edilebilmesi,

Sürekli şarjda olsa bile pilin zarar görmemesi,

NiCd ve NiCad pillerle kıyaslandığında hafifliği,

Uzun süre pilin şarjını koruması,

Uzun ömürlü olması.Wi-Fi

Silahlar ve yelekler arasında kablo bağlantısı yoktur. Haberleşme anlık olarak gerçekleşir. Bilgisayar atılan her mermiyi, vurulan her oyuncuyu anında skor ekranında gösterir.

MANYETİK TETİK

Laser tag tüfeklerinin en aktif kullanılan parçası şüphesiz tetikleridir. Bir oyunda yüzlerce kez tetiğe basılabilir ve en çok aşınma bu parçada olur. Silahlarımızn tetiklerinde mekanik switch yerine manyetik switch'ler kullanmaktayız. Bu switchlerde hareketli parçalar olmadığından malzeme yorulması ve aşınma yaşanmaz.

ANLIK GERİBİLDİRİM SİSTEMİ

Oyun esnasında oyuncuların skor, enerji, sıralama gibi bilgileri anlık olarak skor ekranlarına yansıtılır. Saha dışında bekleyen diğer oyuncular içerideki oyunu canlı olarak takip edebilir.

RFID OYUNCU ÜYELİK KARTLARI

Üyelik kartları sayesinde müşterileriniz daha önce oynadığı oyunlardan kazandığı puanları biriktirir ve bu puanlarla promosyonlardan faydalanabilir. Web sitemizden kayıt oluşturan müşterileriniz kartları sadece silaha yaklaştırarak ismini ve varsa silahındaki özel yetenenkleri oyunda kullabilir. Kartlar müşterilerinizin devamlılığını sağlayacak çok etkili bir araçtır.

ELEKTROŞOK ÖZELLİĞİ

Başka hiçbir laser tag üreticisinde bulamayacağınız bu özellik adrenalini en yüksek seviyeye çıkartmak için tasarlandı. Elektroşoklu senaryolarda vurduğunuz oyuncu silahının kabzasından gelen elektrik akımıyla çarpılır!

YELEK SİLAH EŞLEŞMESİ

Yelek ve silahların kablosuz oluşunun getirdiği bir diğer avantaj ise istediğiniz silahı ve yeleği eşleştirebilmeniz. Bunu yapmak için silahı yeleğe yaklaştırmanız yeterli.

BERRAK SES

Yüksek ses veren 50 mm çapındaki hoparlörler çok net ses çıkışına sahiptir. Ateş ettiğinizde yere düşen kovan sesleri gerçek tüfek hissini yansıtır.

MP3 SES

200'den fazla ses efekti içeren silahlar mp3 kalitesinde seslere sahiptir. Oyun öncesi ve sonrası sesli yönlendirmeler silahlardan otomatik olarak yapılır. Saha içinde başka bir anons sistemine gerek kalmaz.

PRATİK ON/OFF

Silahları açmak için hiç bir anahtarı çevirmeniz veya harici bir butona basmanız gerekmez. Yalnızca el kundağını geriye çekerek silahları açabilirsiniz. Oyun bitiminde tüm ekipmanlar ayarlanan süre sonunda otomatik olarak kapanır. Açık kalan silah varmı diye endişe etmenize gerek kalmaz.

LASER POINTER

Geçmişte laser tag oyununa isim veren laser işaretliyiciler özellikle karanlık ortamlarda oynanan oyunlarda ve sis makinesine sahip laser tag sağalarında görsel efekt yönünden oyunu zengin kılan ve aynı zamanda oyuncunun nereye ateş ettiğini gösteren önemli bir aksesuardır.

HAPTIC FEEDBACK

Çoğu laser tag oyuncusu silahların içinde gelişi güzel sallanan titreşim motorlarına aşinadır. Fakat haptic feedback bundan çok daha fazlasıdır. Oyuncunun silahla olan iletişimindeki görsel ve işitsel zenginliği mümkün olduğunca fazla dokunsal olarak da yaşatmak istedik. Vurulmanızda, ateş etmenizde, radyasyona maruz kalmanızda kısacası her farklı aksiyonda farklı bir titreşim şekli hissedersiniz.

RED DOT SIGHT

Özellikle açık alanda oynanan oyunlarda hedefinize doğru nişan almanızı kolaylaştırır. Kırmızı noktayı hedefin üzerine getirip tetiğe basın, gerisini rakibiniz düşünsün!

ÇİFT DİL DESTEĞİ

Programımız çoklu dil desteğine sahiptir. Oyun öncesinde dil seçeneğini Türkçe ve İngilizce olarak seçebilirsiniz. Seçiminize göre oyundaki geri sayım, anonslar, yönlendirmeler seçtiğiniz dilde pürüzsüz netlikte çalar.

RGB MUZZLE

Ateş ettiğinizde namlu ucundan çıkan ışık isterseniz takım renginde de yanabilir. Açık alan oyunlarında uzaktan ateş eden oyuncuların hangi takımdan olduğunu namludan çıkan ışığın renginden anlayabilirsiniz.

RFID YÖNETİM KARTLARI

Özellikle takım oyunlarında oyuncuları takımlara ayırırken tablet ve bilgisayara alternatif olarak bu kartlarla da oyun kurabilirsiniz. Oyun kurallarına uymayan oyuncularına ceza kartını kullanarak diskalifiye edebilirsiniz. "Başlat" kartını herhangi bir silaha yaklaştırarak tüm oyuncuları aynı anda oyuna sokabilirsiniz.

TABLET YÖNETİM KUMANDASI

Bilgisayar programında yapabildiğiniz herşeyi tablet veya telefon kullanarak da yapabilirsiniz. FunTech olarak bizler herşeyi kolaylaştırmak için çalıştık. Tablet, telefon, bilgisayar veya RFID yönetim kartlarından hangisini kullanacağınız sizin seçiminiz...

ANTİ HİLE SİSTEMİ

Diğer laser tag ekipmanlarının çoğunda silahları veya yelekleri kapatıp tekrar açmak oyuncunun resetlenmesini, şarjör ve enerjilerinin tekrar yenilenmesini sağlar. "AXE" da kapatma butonu bulunmaz. Böyle bir durum yaşansa bile program bunu anlar ve ceza olarak oyuncunun 1 canını düşürür.

ERGONOMİK TASARIM

Kabza, hareketli el kundağı, ekran pozisyonu hepsi iyi düşünülüp tasarlandı. Bunları tasarlarken amacımız tüfek ve oyuncunun tek bir vücutmuş gibi hareket etmesiydi. Bütün bunları yaparken ağırlığıda 1.24 kg olarak sabitledik.

Axe Balck Red Dot
Axe Laser Tag

MODEL / AXE

AĞIRLIK / 1.27 kg.

UZUNLUK / 50 cm.

PİL / LITHIUM ION 10.200 mAH

VURUŞ MENZİLİ / 300 m

OYUN SÜRESi / 48 saat

HABERLEŞME / WI-FI, IR, RFID

EKRAN / 128*128 Pixel Renkli Ekran

TEKLİF İSTE

SİZE UYGUN TEKLİFLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN


BİZİ ARAYIN
+90 212 438 1272
+90 532 585 3490

ADRESİMİZ
Funtech Teknoloji Ürünleri
İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Oruçreis Mahallesi Vali Cad. No: 108
Kat: 7 448-449-450-451
Esenler, İstanbul, Türkiye

E-POSTAMIZ
info@funtech.com.tr

0
0
0
0